AKADEMIA KATOLICKA W WARSZAWIE

 
   
A A A
A A A A

25 czerwca 2022 r. Imieniny obchodz膮: Dorota, cja, Wilhelm

  Zaoczne studia magisterskie o profilu teologicznym trwaj膮 6 lat, podczas gdy wyk艂ady odbywaj膮 si臋 tylko w soboty. Dyplom magisterski honorowany jest przez Ko艣ci贸艂 i Pa艅stwo. Zapraszamy.    
LINKI
Episkopat
EKAI
Diecezja Siedlecka
Katolickie Radio Podlasie
www.katechetyka.eu
 
DSK - propozycja
List Biskupa K. Gurdy
Formularz zg艂oszeniowy
Informacje o DSK
 
 
MENU
Strona g艂贸wna
Kontakt
Sekretariat
Statut
Historia
 
Rok 2021/2022
Rekrutacja 2022-PSTK
Rekrutacja 2022-SMGR
Informacje 2021/2022
Kalendarium 2021/2022
Plan 02-30.10.2021
Plan 06-27.11.2021
Plan 04-18.12.2021
Plan 07-29.01.2022
Plan 04-26.02.2022
Plan 06-28.05.2022
Plan 04.03-30.04.2022
Plan 03-18.06.2022
 
Program studi贸w
Zarys programu SMGR
Zarys programu PSTK
Lista wyk艂adowc贸w
Magisterium w AKW
Praca dyplomowa w IT
 
 
 
Plan 03-18.06.2022
 
 

 

Plan zaj臋膰 w IT w Siedlcach – Rok akademicki 2021/2022

 

03 czerwca – zaj臋cia on – line

 

Studia magisterskie (SMGR)

Godzina

Przedmiot

Wyk艂adowca

16.00-17.30

J. 艂aci艅ski (rok I)

ks. dr M. Bider

17.30-19.00

J. 艂aci艅ski (rok I)

ks. dr M. Bider

 

Podyplomowe studia teologiczno – katechetyczne (PSTK) – bez zaj臋膰 on – line

 

04 czerwca – zaj臋cia w Instytucie

 

Studia magisterskie (SMGR) – Rok I ma zaj臋cia w sali muzycznej, a Rok III i IV w sali nr 3

Godzina

Przedmiot

Wyk艂adowca

8.30 – 10.00

J. 艂aci艅ski (Rok I)

Teodycea (Rok III i IV)

ks. dr Marcin Bider

ks. dr Grzegorz Stolarski

10.15 – 11.45

J. 艂aci艅ski (Rok I)

Teodycea (Rok III i IV)

ks. dr Marcin Bider

ks. dr Grzegorz Stolarski

12.00 – 13.30

J. 艂aci艅ski (Rok I)

Etyka (Rok III i IV)

ks. dr Marcin Bider

ks. dr Grzegorz Stolarski

14.00 – 15.30

J. 艂aci艅ski (Rok I)

Etyka (Rok III i IV)

ks. dr Marcin Bider

ks. dr Grzegorz Stolarski

15.45 – 17.15

Teologia dogmatyczna

ks. dr Mateusz Czubak

 

Podyplomowe studia teologiczno – katechetyczne (PSTK) – Rok I oraz II – w auli

Godzina

Przedmiot

Wyk艂adowca

  8.30 – 10.00

Teologia duchowo艣ci

Ks. dr Marek Matusik

10.15 – 11.45

Teologia duchowo艣ci

Ks. dr Marek Matusik

12.00 – 13.30

Teologia duchowo艣ci

Ks. dr Marek Matusik

14.00 – 15.30

Obrona prac dypl. – cz. I

Godziny do dyspozycji prof.

---------------------------------

---------------------------------

15.30 – 17.00

Obrona prac dypl. – cz. II

Godziny do dyspozycji prof.

---------------------------------

---------------------------------

 

10 czerwca – zaj臋cia on – line

 

Studia magisterskie (SMGR)

Godzina

Przedmiot

Wyk艂adowca

16.00-17.30

J. 艂aci艅ski (rok I)

ks. dr M. Bider

 

Podyplomowe studia teologiczno – katechetyczne (PSTK) – bez zaj臋膰 on – line

 

11 czerwca – zaj臋cia w Instytucie

 

Studia magisterskie (SMGR) – Rok I ma zaj臋cia w sali muzycznej, a Rok III i IV w sali nr 3

Godzina

Przedmiot

Wyk艂adowca

  8.30 – 10.00

J. 艂aci艅ski (Rok I)

Teodycea (Rok III i IV)

ks. dr Marcin Bider

ks. dr Grzegorz Stolarski

10.15 – 11.45

J. 艂aci艅ski (Rok I)

Teodycea (Rok III i IV)

ks. dr Marcin Bider

ks. dr Grzegorz Stolarski

12.00 – 13.30

J. 艂aci艅ski (Rok I)

Etyka (Rok III i IV)

ks. dr Marcin Bider

ks. dr Grzegorz Stolarski

14.00 – 15.30

J. 艂aci艅ski (Rok I)

Etyka (Rok III i IV)

ks. dr Marcin Bider

ks. dr Grzegorz Stolarski

15.45 – 17.15

Wyk艂ad monograficzny (Rok I)

ks. dr Krzysztof Baryga

 

Podyplomowe studia teologiczno – katechetyczne (PSTK) – Rok I oraz II – w auli

Godzina

Przedmiot

Wyk艂adowca

  8.30 – 10.00

Teologia fundamentalna

ks. mgr lic. W. Hackiewicz

10.15 – 11.45

Teologia fundamentalna

ks. mgr lic. W. Hackiewicz

12.00 – 13.30

Teologia fundamentalna

ks. mgr lic. W. Hackiewicz

14.00 – 15.30

Teologia moralna

ks. dr Piotr Pielak

15.45 – 17.15

Godziny do dyspozycji prof.

---------------------------------

 

17 czerwca – bez zaj臋膰 on – line

 

18 czerwca – zaj臋cia skrócone

 

Studia magisterskie (SMGR) – Rok I, III oraz IV – zaj臋cia w sali nr 3

Godzina

Przedmiot

Wyk艂adowca

  8.30 – 9.30

Teologia dogmatyczna

Wyk艂ad monograficzny (I)

ks. dr Mateusz Czubak

ks. dr Krzysztof Baryga

9.45 – 10.45

Teologia dogmatyczna

Wyk艂ad monograficzny (I)

ks. dr Mateusz Czubak

ks. dr Krzysztof Baryga

11.00 – 11.45

Wyk艂ad monograficzny (I)

ks. dr Krzysztof Baryga

12.00 – 13.00

EUCHARYSTIA

13.00 – 13.45

SPOTKANIE INTEGRACYJNE

 

Podyplomowe studia teologiczno – katechetyczne (PSTK) – Rok I oraz II – w auli

Godzina

Przedmiot

Wyk艂adowca

  8.30 – 9.30

Teologia duchowo艣ci

Ks. dr Marek Matusik

9.45 – 10.45

Teologia duchowo艣ci

Ks. dr Marek Matusik

11.00 – 11.45

Teologia pastoralna

ks. dr Adam Kulik

12.00 – 13.00

EUCHARYSTIA

13.00 – 13.45

SPOTKANIE INTEGRACYJNE

14.00 – 17.00

OBRONA PRAC DYPLOMOWYCH

 

 

02 lipca – zako艅czenie sesji egzaminacyjnej w II semestrze

 

9.00 – 14.00

 

  • Sprawy kancelaryjne (protoko艂y, karty, indeksy)
  • Odbiór dyplomów uko艅czenia PSTK
  • Inne sprawy instytutowe

 

 
     

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR