AKADEMIA KATOLICKA W WARSZAWIE

 
   
A A A
A A A A

21 maja 2022 r. Imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

  Zaoczne studia magisterskie o profilu teologicznym trwają 6 lat, podczas gdy wykłady odbywają się tylko w soboty. Dyplom magisterski honorowany jest przez Kościół i Państwo. Zapraszamy.    
LINKI
Episkopat
EKAI
Diecezja Siedlecka
Katolickie Radio Podlasie
www.katechetyka.eu
 
DSK - propozycja
List Biskupa K. Gurdy
Formularz zgłoszeniowy
Informacje o DSK
 
 
MENU
Strona główna
Kontakt
Sekretariat
Statut
Historia
 
Rok 2021/2022
Informacje dla studentów-2021-2022
Kalendarium 2021/2022
Plan 02-30.10.2021
Plan 06-27.11.2021
Plan 04-18.12.2021
Plan 07-29.01.2022
Plan 04-26.02.2022
Plan 04.03-30.04.2022
Plan 06-28.05.2022
Rekrutacja - studia podyplomowe
Rekrutacja - studia magisterskie
 
Program studiów
Zarys programu SMGR
Zarys programu PSTK
Lista wykładowców
Magisterium w AKW
Praca dyplomowa w IT
 
 
 
Strona główna
 
 

 

 

Wielkanoc 2022

 

Nie chcemy, waszego trwania w niewiedzy co do tych, którzy umierają,

abyście się nie smucili, jak ci, którzy nie mają nadziei (1 Tes 4,13).

 

Drodzy Studenci

i Drodzy Profesorowie naszego Instytutu

 

Wraz z całym Kościołem ogłaszajmy światu,

że Jezus, którego ukrzyżowali,

trzeciego dnia zmartwychwstał,

wstąpił na niebiosa,

zasiadł po prawicy Ojca,

przyjdzie powtórnie

i zabierze nas do siebie.

 

Niech Pan

przymnoży nam wiary w zwycięstwo na samym końcu,

wzmocni naszą nadzieję na spotkanie tych, co odeszli,

rozgrzeje w nas miłość - ta zawsze jest pierwsza,

jak Magdalena przy Grobie Jezusa.

 

Trwajmy w dziękczynieniu za trzy cnoty Boskie.

Życzmy sobie, by rosły wraz z nami.

I pamiętajmy o sobie w modlitwie.

 

ks. Krzysztof

 

 
     

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR