AKADEMIA KATOLICKA W WARSZAWIE

 
   
A A A
A A A A

21 maja 2022 r. Imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

  Zaoczne studia magisterskie o profilu teologicznym trwają 6 lat, podczas gdy wykłady odbywają się tylko w soboty. Dyplom magisterski honorowany jest przez Kościół i Państwo. Zapraszamy.    
LINKI
Episkopat
EKAI
Diecezja Siedlecka
Katolickie Radio Podlasie
www.katechetyka.eu
 
DSK - propozycja
List Biskupa K. Gurdy
Formularz zgłoszeniowy
Informacje o DSK
 
 
MENU
Strona główna
Kontakt
Sekretariat
Statut
Historia
 
Rok 2021/2022
Informacje dla studentów-2021-2022
Kalendarium 2021/2022
Plan 02-30.10.2021
Plan 06-27.11.2021
Plan 04-18.12.2021
Plan 07-29.01.2022
Plan 04-26.02.2022
Plan 04.03-30.04.2022
Plan 06-28.05.2022
Rekrutacja - studia podyplomowe
Rekrutacja - studia magisterskie
 
Program studiów
Zarys programu SMGR
Zarys programu PSTK
Lista wykładowców
Magisterium w AKW
Praca dyplomowa w IT
 
 
 
Plan 04-26.02.2022
 
 

 

Plan zajęć w IT w Siedlcach rok akademicki 2021/2022

 

04 lutego – zajęcia on – line

 

Studia magisterskie (SMGR)

 

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

16.00-17.30

Katolicka Nauka Społeczna

ks. dr Jan Zowczak

17.30-19.00

Katolicka Nauka Społeczna

ks. dr Jan Zowczak

 

Podyplomowe studia teologiczno – katechetyczne (PSTK)

 

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

16.00-17.30

Prawo Kanoniczne

ks. dr Marcin Bider

17.30-19.00

Prawo Kanoniczne

ks. dr Marcin Bider

 

05 lutego – zajęcia w Instytucie

 

Studia magisterskie (SMGR) – Rok I, III oraz IV – zajęcia w sali nr 3

 

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

  8.30 – 10.00

Katolicka Nauka Społeczna

ks. dr Jan Zowczak

10.15 – 11.45

Katolicka Nauka Społeczna

ks. dr Jan Zowczak

12.00 – 13.30

Teologia dogmatyczna 

ks. dr Mateusz Czubak

14.00 – 15.30

Wstęp do filozofii (rok I + III)

ks. dr J. Golbiak

15.45 – 17.15

Wstęp do filozofii (rok I + III)

ks. dr J. Golbiak

 

Podyplomowe studia teologiczno – katechetyczne (PSTK) – Rok I oraz II – w auli

 

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

  8.30 – 10.00

Prawo Kanoniczne

ks. dr Marcin Bider

10.15 – 11.45

Dydaktyka katechezy

dr Joanna Borowicz

12.00 – 13.30

Dydaktyka katechezy

dr Joanna Borowicz

14.00 – 15.30

Teologia dogmatyczna 

ks. dr Mateusz Czubak

15.45 – 17.15

Prawo Kanoniczne

ks. dr Marcin Bider

 

11 lutego – zajęcia on – line

 

Studia magisterskie (SMGR)

 

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

16.00-17.30

Psychologia osobowości (I+III)

ks. mgr lic. K. Piórkowski

17.30-19.00

Psychologia osobowości (I+III)

ks. mgr lic. K. Piórkowski

 

Podyplomowe studia teologiczno – katechetyczne (PSTK)

 

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

16.00-17.30

Teologia dogmatyczna 

ks. dr Mateusz Czubak

17.30-19.00

Teologia dogmatyczna 

ks. dr Mateusz Czubak

 

12 lutego – zajęcia w Instytucie

 

Studia magisterskie (SMGR) – Rok I, III oraz IV – zajęcia w sali nr 3

 

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

  8.30 – 10.00

Lektorat języka angielskiego

mgr Cezary Wereszko

10.15 – 11.45

Lektorat języka angielskiego

mgr Cezary Wereszko

12.00 – 13.30

Teologia dogmatyczna 

ks. dr Mateusz Czubak

14.00 – 15.30

Teologia dogmatyczna 

ks. dr Mateusz Czubak

15.45 – 17.15

Teologia moralna

ks. dr Piotr Pielak

 

Podyplomowe studia teologiczno – katechetyczne (PSTK) – Rok I oraz II – w auli

 

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

  8.30 – 10.00

Nowy Testament

ks. mgr lic. R. Pietruczuk

10.15 – 11.45

Nowy Testament

ks. mgr lic. R. Pietruczuk

12.00 – 13.30

Teologia pastoralna

ks. dr Adam Kulik

14.00 – 15.30

Teologia pastoralna

ks. dr Adam Kulik

15.45 – 17.15

Katechetyka materialna

ks. dr Krzysztof Baryga

 

18 lutego – zajęcia on – line

 

Studia magisterskie (SMGR)

 

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

16.00-17.30

Katolicka Nauka Społeczna

ks. dr Jan Zowczak

17.30-19.00

Psychologia osobowości (I+III)

ks. mgr lic. K. Piórkowski

 

Podyplomowe studia teologiczno – katechetyczne (PSTK)

 

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

16.00-17.30

Nowy Testament

ks. mgr lic. R. Pietruczuk

17.30-19.00

Nowy Testament

ks. mgr lic. R. Pietruczuk

 

19 lutego – zajęcia w Instytucie

 

Studia magisterskie (SMGR) – Rok I, III oraz IV – zajęcia w sali nr 3

 

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

  8.30 – 10.00

Lektorat języka angielskiego

mgr Cezary Wereszko

10.15 – 11.45

Historia Kościoła - w auli

ks. dr Jacek Wojda

12.00 – 13.30

Historia Kościoła - w auli

ks. dr Jacek Wojda

14.00 – 15.30

Katolicka Nauka Społeczna

ks. dr Jan Zowczak

15.45 – 17.15

Katolicka Nauka Społeczna

ks. dr Jan Zowczak

 

Podyplomowe studia teologiczno – katechetyczne (PSTK) – Rok I oraz II – w auli

 

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

  8.30 – 10.00

Teologia moralna

ks. dr Piotr Pielak

10.15 – 11.45

Historia Kościoła

ks. dr Jacek Wojda

12.00 – 13.30

Historia Kościoła

ks. dr Jacek Wojda

14.00 – 15.30

Teologia moralna

ks. dr P. Pielak

15.45 – 17.15

Teologia moralna

ks. dr P. Pielak

 

25 lutego – bez zajęć on – line

 

Studia magisterskie (SMGR)

 

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

nr zajęć

--------------

---------------------------

----------------------------

---------

--------------

---------------------------

----------------------------

---------

 

Podyplomowe studia teologiczno – katechetyczne (PSTK)

 

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

nr zajęć

--------------

---------------------------

----------------------------

---------

--------------

---------------------------

----------------------------

---------

 

26 lutego – zajęcia w Instytucie

 

Studia magisterskie (SMGR) – Rok I, III oraz IV – zajęcia w sali nr 3

 

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

  8.30 – 10.00

Lektorat języka angielskiego

mgr Cezary Wereszko

10.15 – 11.45

Historia Kościoła - w auli

ks. dr Jacek Wojda

12.00 – 13.30

Historia Kościoła - w auli

ks. dr Jacek Wojda

14.00 – 15.30

Teologia dogmatyczna

ks. dr Mateusz Czubak

15.45 – 17.15

Teologia dogmatyczna

ks. dr Mateusz Czubak

 

Podyplomowe studia teologiczno – katechetyczne (PSTK) – Rok I oraz II – w auli

 

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

  8.30 – 10.00

Teologia moralna

ks. dr Piotr Pielak

10.15 – 11.45

Historia Kościoła

ks. dr Jacek Wojda

12.00 – 13.30

Historia Kościoła

ks. dr Jacek Wojda

14.00 – 15.30

Teologia moralna

ks. dr Piotr Pielak

15.45 – 17.15

Teologia moralna

ks. dr Piotr Pielak

 

 
     

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR