AKADEMIA KATOLICKA W WARSZAWIE

 
   
A A A
A A A A

25 września 2022 r. Imieniny obchodzą: Aurelia, Wadysaw, Kamil

  Zaoczne studia magisterskie o profilu teologicznym trwają 6 lat, podczas gdy wykłady odbywają się tylko w soboty. Dyplom magisterski honorowany jest przez Kościół i Państwo. Zapraszamy.    
LINKI
Episkopat
EKAI
Diecezja Siedlecka
Katolickie Radio Podlasie
www.katechetyka.eu
 
DSK - propozycja
List Biskupa K. Gurdy
Formularz zgłoszeniowy
Informacje o DSK
 
 
MENU
Strona główna
Kontakt
Sekretariat
Statut
Historia
 
Rok 2022/2023
Kalendarium 2022/2023
Plan 01-29.10.2022
Rekrutacja 2022-terminy
Rekrutacja 2022-PSTK
Rekrutacja 2022-SMGR
Informacje 2021/2022
 
Program studiów
Zarys programu SMGR
Zarys programu PSTK
Lista wykładowców
Magisterium w AKW
Praca dyplomowa w IT
 
 
 
Plan 02-30.10.2021
 
 

 

Plan zajęć w IT w Siedlcach

 

02 października

 

Studia magisterskie (SMGR)

Rok I, III oraz IV (zajęcia w sali nr 3)

 

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

8.30 – 10.00

Lektorat języka angielskiego

mgr Cezary Wereszko

10.15 – 11.45

Katolicka Nauka Społeczna

ks. dr Jan Zowczak

12.00 – 13.30

Historia katechezy

dr Joanna Borowicz

14.00 – 15.30

Prawo Kanoniczne – wstęp

ks. dr Marcin Bider

15.45 – 17.15

Prawo Kanoniczne – wstęp

ks. dr Marcin Bider

 

Podyplomowe studia teologiczno – katechetyczne (PSTK)

– Rok I oraz II (zajęcia w auli)

 

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

  8.30 – 10.00

Katechetyka materialna

ks. dr Krzysztof Baryga

10.15 – 11.45

Dydaktyka katechezy

dr Joanna Borowicz

12.00 – 13.30

Teologia pastoralna

ks. dr Adam Kulik

14.00 – 15.30

Dydaktyka katechezy

dr Joanna Borowicz

15.45 – 17.15

Teologia dogmatyczna  

ks. dr Mateusz Czubak

 

 

09 października

 

Studia magisterskie (SMGR)

Rok I, III oraz IV – zajęcia w sali nr 3

 

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

  8.30 – 10.00

Lektorat języka angielskiego

mgr Cezary Wereszko

10.15 – 11.45

Lektorat języka angielskiego

mgr Cezary Wereszko

12.00 – 13.30

Prawo Kanoniczne – wstęp 

ks. dr Marcin Bider

14.00 – 15.30

Prawo Kanoniczne – wstęp

ks. dr Marcin Bider

15.45 – 17.15

Prawo Kanoniczne – wstęp

ks. dr Marcin Bider

 

Podyplomowe studia teologiczno – katechetyczne (PSTK)

Rok I oraz II – zajęcia w auli

 

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

  8.30 – 10.00

Nowy Testament

ks. mgr lic. Rafał Pietruczuk

10.15 – 11.45

Nowy Testament

ks. mgr lic. Rafał Pietruczuk

12.00 – 13.30

Teologia dogmatyczna 

ks. dr Mateusz Czubak

14.00 – 15.30

Teologia dogmatyczna 

ks. dr Mateusz Czubak

15.45 – 17.15

Teologia fundamentalna

ks. mgr lic. Wojciech Hackiewicz

 

16 października

 

Studia magisterskie (SMGR)

Rok I, III oraz IV – zajęcia w sali nr 3

 

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

  8.30 – 9.30

Teoria poznania

ks. dr Jacek Golbiak

9.45 – 10.45

Teoria poznania

ks. dr Jacek Golbiak

11.00 – 12.00

EUCHARYSTIA

--------------------

12.30 – 13.30

Historia katechezy  

dr Joanna Borowicz

13.45 – 14.45

KNS

ks. dr Jan Zowczak

 

Podyplomowe studia teologiczno – katechetyczne (PSTK)

Rok I oraz II – zajęcia w auli 

 

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

  8.30 – 9.30

Dydaktyka katechezy

dr Joanna Borowicz

9.45 – 10.45

Dydaktyka katechezy

dr Joanna Borowicz

11.00 – 12.00

EUCHARYSTIA

--------------------

12.30 – 13.30

Teologia pastoralna

ks. dr Adam Kulik

13.45 – 14.45

Teologia pastoralna

ks. dr Adam Kulik

 

23 października

 

Studia magisterskie (SMGR)

Rok I, III oraz IV – zajęcia w sali nr 3

 

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

  8.30 – 10.00

Lektorat języka angielskiego

mgr Cezary Wereszko

10.15 – 11.45

Stary Testament - zajęcia w auli

ks. dr Andrzej Oworuszko

12.00 – 13.30

Stary Testament - zajęcia w auli

ks. dr Andrzej Oworuszko

14.00 – 15.30

Prawo Kanoniczne – wstęp

ks. dr Marcin Bider

15.45 – 17.15

Prawo Kanoniczne – wstęp

ks. dr Marcin Bider

 

Podyplomowe studia teologiczno – katechetyczne (PSTK)

Rok I oraz II – zajęcia w auli

 

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

  8.30 – 10.00

Katechetyka materialna

ks. dr Krzysztof Baryga

10.15 – 11.45

Stary Testament

ks. dr Andrzej Oworuszko

12.00 – 13.30

Stary Testament

ks. dr Andrzej Oworuszko

14.00 – 15.30

Teologia moralna

ks. dr Piotr Pielak

15.45 – 17.15

Teologia moralna

ks. dr Piotr Pielak

 

30 października

 

Studia magisterskie (SMGR)

Rok I, III oraz IV – zajęcia w sali nr 3

 

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

8.30 – 10.00

Lektorat języka angielskiego

mgr Cezary Wereszko

10.15 – 11.45

Stary Testament - zajęcia w auli

ks. dr Andrzej Oworuszko

12.00 – 13.30

Stary Testament - zajęcia w auli

ks. dr Andrzej Oworuszko

14.00 – 15.30

Historia Kościoła - zajęcia w auli

ks. dr Jacek Wojda

15.45 – 17.15

Historia Kościoła - zajęcia w auli

ks. dr Jacek Wojda

 

Podyplomowe studia teologiczno – katechetyczne (PSTK)

Rok I oraz II – zajęcia w auli

 

Godzina

Przedmiot

Wykładowca

  8.30 – 10.00

Teologia moralna

ks. dr Piotr Pielak

10.15 – 11.45

Stary Testament

ks. dr Andrzej Oworuszko

12.00 – 13.30

Stary Testament

ks. dr Andrzej Oworuszko

14.00 – 15.30

Historia Kościoła

ks. dr Jacek Wojda

15.45 – 17.15

Historia Kościoła

ks. dr Jacek Wojda

 

 

 

 
     

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR